Write a review

Stránky jsou chráněny službou Google reCAPTCHA
ochrana osobních údajů a smluvní podmínky.

Read how satisfied our clients are with us

Selected reviews

Petra a Martin

Moc děkujeme za perfektní organizaci a fantastickou dovolenou! Všechno dokonale klapalo, a k tomu ty naproto neskutečné zážitky ze Safari i pobytu na Diani beach, prostě nádherná nezapomenutelná dovolená!

Jan Čierny

Děkujeme za uskutečnění našeho snu. V Africe vše fungovalo přesně tak jak jsme si domluvili s GoAfrika, velká pochvala. Velice dobře hodnotím komunikaci s p. Vargou. Go Afrika je ta pravá volba pro poznání Afriky.

Jaroslav Cihlář

Dovolená 11/2021-12/2021 perfektní - Keňa - safari Amboseli + Tsavo East + moře Diani. Delegátka TOP. Doporučuji

Renata

Děkujeme moc panu Vargovi a celé cestovní kanceláři Go Afrika za naprosto úžasně naplánovanou a zorganizovanou dovolenou od safari až po pláž, na kterou určitě nikdy nezapomeneme! Naši místní průvodci byli skvělí a jim patří také velké díky!

Gabriela Dědková

Děkujeme za skvělou dovolenou na míru v Keni, moc se nám vše líbilo! Krásné zážitky jak ze safari (Amboseli, Ngutuni, Tsavo East), tak od moře (Diani Beach). Skvělá organizace zajištěná panem Vargou a na místě rangerem Patrickem a na Diani Beach pomoc od Alice /PCR testy, nákup, zařízení výletu za šnorchlováním/. Budu Go Afrika nadále doporučovat přátelům a známým, a pokud bychom se znovu rozhodli někam do Afriky, tak opět jedině s Go Afrika!

Stádníkovi

Byla to úžasná dovolená s nezapomenutelnými zážitky - pro celou rodinu - 2 dospělí a 3 děti (11, 17, 19let) a k tomu další džíp se známými. Vše bylo perfektně zorganizované, ubytování pěkné a vše proběhlo hladce bez problémů. Navštívili jsme během 7 dní Masai Maru, Lake Nakuru, Elementaita, Park Amboseli a Tsavo East. Každý park je jedinečný a jsme rádi, že jsme je viděli všechny. 4 dny na Diani beach byly pěkným odpočinkem se šnorchlováním. Řidiči Frank nad Jonson, byli super. Alice po příjezdu na Diani beach, byla moc milá a o nás se perfektně starala. Moc za vše děkujeme. Určitě Vaši společnost doporučíme dalším známým a třeba někdy v budoucnu rádi s Vámi Afriku ještě rádi navštívíme!