Tento  nově otevřený 4* hotel se nachází na východním pobřeží ostrova Zanzibar asi 40 km od letiště a 45 minut od hlavního města Zanzibaru - Stone Town. U hotelu se nachází dva bazény se sladkou vodou. V hotelu nalezneme čtyři bary nabízející široký výběr koktejlů a dvě restaurace nabízející bohatou bufetovou snídani a venkovní stolování. Snídaně, obědy i večeře nabízí širokou škálu světových jídel. Dále se v hotelu nachází bussines centrum, wellness centrum určené k odpočinku, které je řízeno týmem zkušených terapeutů, a take konferenční centrum.

 V hotelu se nachází 154 luxusních pokojů. Vetšina pokojů umožňuje výhled na Indický oceán. Pokoje jsou vybaveny satelitní TV, klimatizací, vysoušečem vlasů, minibarem, kávovarem, telefonem a trezorem. Možnost ubytování je také v jednom ze čtyř VIP apartmánů s vlastní koupelnou, obývacím pokojem a společným balkonem.

Najdeme zde krásné zahrady sloužící k relaxaci. Nabízí se možnost navštívit potápěčské centrum, využívat fitness aktivity, vodní sporty, plavání s delfíny a želvami, exkurze a výlety. K dispozici je směnárna, obchodní centrum, internet, možnost hlídání dětí, prádelna, doktor aj.